Єдина Країна! Единая Страна!

Соколівський НВК
Вільнянської районної ради
Запорізької області

Меню сайту
Категорії розділу
Інформація [128]
Свята [95]
Бібліотека [31]
ДНЗ [21]
Привітання [22]
Різне [51]
Архів записів
Хмарка тегів
Головна » Архів матеріалів

         Професія рятівник – одна з найбільш небезпечних, відповідальних та важливих у світі. У будь-який час доби рятувальнику потрібно бути готовим відправитись назустріч загрозі та небезпеці і, ризикуючи життям, зробити все, щоб звільнити людину з біди         
       Сьогодні, 28 березня, у нашій школі побували цікаві гості. Це - представники місцевої пожежної команди. Пожежні завітали до нас, щоб розповісти учням про свою роботу та нагадати про правила пожежної безпеки.
        Рятувальна команда дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провела роз’яснювальну роботу з учнями, нагадала школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернула на безпечне поводження з вогнем, продемонструвавши гасіння пожежі. Спробували це робити і представники нашої шкільної команди «Рятівник», які готуються до участі у районному етапі Всеукраїнського  фестивалю юних пожежників-рятувальників. Окрім того, що учасники команди наочно побачили новий пожежний автомобіль, потримали в руках обладнання, яке застосовується під час гасіння пожежі, учні отримали відповіді на питання, які їх цікавили в рамках фестивалю ДЮП.        
          Ця зустріч сприяла виробленню в учнів навичок і умінь грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров’я.
          Дякуємо нашим гостям за цікаву та корисну зустріч! ... Читати далі »

Категория: Інформація | Просмотров: 127 | Дата: 28.03.2019 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

           Взаємовідвідування вчителями уроків має істотне значення у підвищенні педагогічної майстерності вчителів. Якщо молодий і недосвідчений учитель відвідає урок, що його проводить старший колега, то він може збагатити свій методичний багаж. Якщо ж досвідчений педагог відвідає урок менш досвідченого колеги, то зможе порадити йому, як удосконалити той чи той момент уроку.
       У лютому-березні цього року у нашому закладі відбулося взаємовідвідування уроків вчителями з метою обміну досвідом, визначення практичних шляхів удосконалення проведення уроків. Впродовж березня здійснено відвідування уроків викладачів Бублик Н.М., Петрикової В.А., Навоєвої Н.А.  
       Так 20 лютого відбулося спостереження  уроку з української мови в інклюзивному класі (3 клас, вчитель Бублик Наталія Миколаївна) за темою: «Рід іменників: чоловічий, жіночий, середній. Віднесення слова до одного з родів». Метою уроку було ознайомити учнів з новими поняттями, розвивати вміння розпізнавати рід іменників, збагачувати словниковий запас, виховувати культуру писемного мовлення.
          22 лютого молоді спеціалісти нашого закладу відвідали відкритий урок з російської мови у 9 класі (вчитель Петрикова Валентина Анатоліївна) на тему: «Сложное предложение с различными видами связи».
... Читати далі »

Просмотров: 116 | Дата: 12.03.2019 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

      Ми прекрасно знаємо, що жінки можуть все! Але ким би вони не були, які б рекорди не встановлювали, вони завжди залишаються жінками. І довічно йтимуть поруч слова жінка - дружина, жінка - сестра, жінка – мати, жінка-кохана!
     У нашій школі традиційно свято 8 Березня відмічається щороку. До цього дня учні 1-4 класів підготували святкову програму «Милі, любі, ненаглядні», де вітали мам, бабусь, вчителів гарними виступами та подарунками, зробленими своїми руками. Дівчатка 5- 8 класів взяли активну участь у розважальному конкурсі «Нумо,  дівчата!», а дівчатка 9-11 класів вирішували, хто ж кращий: блондинки чи брюнетки. Усі вони показали свою вправність, кмітливість, розум, неабиякий талант у дизайнерській та вокальній справах. Коридор школи був прикрашений святковими яскравими стіннівками, що приготували учні.
     Дякуємо усім, хто готував привітання, за щирі слова та чудовий настрій! ... Читати далі »

Просмотров: 121 | Дата: 11.03.2019 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

      Розпочав свою роботу 05.02.2019 р. Гуртківцями є учні 2-7 класів. Хлопці та дівчата залюбки засвоюють ази української народної вишивки, долучаючись до витоків декоративно- прикладного мистецтва України.
      До дня 8 березня гуртківці показали свої роботи, використавши вишивальні шви: "гусячі лапки", "півхрестик", " хрестик". Початок є... Сподіваємось на успіхи у вишиванні та вивченні культурної спадщини України.
       Творчих успіхів!  Керівник гуртка « Вишиванка» - Кандул В.О.  ... Читати далі »

Просмотров: 100 | Дата: 10.03.2019 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)

       21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. До святкування цієї визначної дати долучилася вся наша шкільна родина.
        У закладі пройшов чудовий концерт української пісні, що підготували учні 5-11 класів. Співали і народні пісні, і авторські, але кожна з них чарівна і неповторна і відбиває наш національний колорит. А скільки захвату, скільки емоцій викликали усім відомі «Червона рута», «Розпрягайте, хлопці, коней», «Ти ж мене підманула», «Чорнобривці». Співали не тільки учні! До учнівської когорти долучилися і вчителі! Оваціями зустріли школярі народну пісню «А мій милий вареничків хоче». Усі присутні вчительський колектив викликали «На біс!». Від заходу і учнівський, і вчительський колективи отримали величезне задоволення!
      А учні 5 та 6 класів (вчитель Навоєва Н.А.) стали учасниками мовознавчої вікторини «Мова рідна, мова солов’їна». Результати вікторини  засвідчили, що учні глибоко шанують мову та прагнуть удосконалювати свої знання з різних розділів мовознавчої науки. Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить. 
... Читати далі »

Просмотров: 154 | Дата: 22.02.2019 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

       У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський розвиток держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.
       З нагоди цієї дати учні нашого закладу долучилися до участі у Всеукраїнській акції «Небесні ангели». Школярі усіх класів вирізали паперових ангелів і прикріпили їх на деревах, що на території школи. Учні старших класів переглянули документальний фільм «Зима, що нас змінила» з подальшим обговоренням трагічних подій тих днів. У класах пройшли виховні години  на тему «Свічка пам’яті ангелам Небесної Сотні», у бібліотеці організовано викладку матеріалу ««Небесна Сотня. Вічно у пам’яті…»
      Метою заходів було бажання не тільки нагадати учням про ці визначні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.  ... Читати далі »

Просмотров: 129 | Дата: 20.02.2019 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

     Цієї  п'ятниці, 15 лютого у нашому закладі відбулося продовження  турніру з волейболу серед закладів освіти Михайлівської сільської ради. Цього разу між собою змагалися команди юнаків від Михайлівського,  Люцернянського та Соколівського навчально-виховних комплексів. Хвилювання за команди було не менше, ніж минулого тижня, коли грали дівчатаі! Хлопці показали сильну гру, неабияку майстерність та вправність.  В результаті отримали такі місця:

  • І місце  команда юнаків Михайлівського НВК
  • ІІ місце – команда юнаків Соколівського НВК
  • ІІІ місце – команда юнаків Люцернянського НВК

     Молодці! Так тримати! 
     Щиро вдячні організаторам волейбольного турніру: Бондаренко Людмилі Леонідівні, Баштанніку Дмитру Миколайовичу, вчителям фізичної культури Зайчикову Володимиру Андрійовичу, Гусельнікову Миколі Івановичу та Гутовій Наталії Володимирівні! ... Читати далі »

Просмотров: 124 | Дата: 18.02.2019 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

       15 лютого виповнилася 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану В лютому 1989 року закінчилась війна, яка принесла тисячі жертв, сльози і горе в мирні родини. Сьогодні на виховних годинах, годинах спілкування ми  згадали героїв тієї страшної війни та вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських горах.  Ми хочемо, щоб ці спогади пройшли крізь віки і наступні покоління зрозуміли, що найстрашніше у світі - це війна.
       Шановні воїни-інтернаціоналісти, ми пишаємося Вами, горді тим, що поруч із нами живуть мужні, відважні, рішучі чоловіки. Здоров'я вам, сімейного благополуччя, і пам'ятайте, що час - найкращий лікар для душі та тілесних ран. ... Читати далі »

Просмотров: 111 | Дата: 15.02.2019 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

       День святого Валентина - найромантичніше свято! У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками - вітальними листівками у формі сердечок. Для любові переборні і простір, і час. Любов підкорює міста і гори. Коханню, як висловився поет, всі віки покірні. Так що ж є на світі прекрасніше любові? Тільки любов!
       Цього дня у нашому закладі теж була тепла та святкова атмосфера. Учні обмінювалися валентинками, у коридорах лунала романтична музика. А старшокласники стали учасниками розважальної програми "Кохання - зітхання". Пари, які брали участь у різноманітних конкурсах, показали неабиякі знання, винахідливість, кмітливість, співочий талант. У номінації "Валентин і Валентина" перемогли Уваров Павло та Єльцина Олександра, у номінації "Найніжніша пара"  - Хассай Олександр та Пазій Анна, у номінації "Найартистичніша пара" - Коляда Євген та Стрільчук Анастасія. Але найголовніше, що отримали всі присутні на святі - це заряд енергії, позитиву та гарний настрій!!! ... Читати далі »

Категория: Свята | Просмотров: 130 | Дата: 15.02.2019 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

       Сьогодні, 13 лютого, відбулося таке довгоочікуване для першокласників свято – посвята в читачі шкільної бібліотеки. Адже малеча вже навчилася читати і з нетерпінням чекала, коли ж можна буде самостійно отримувати цікаві книжечки, журнали, дитячі газети. Привітати винуватців свята прийшли казкові герої: Барвінок та Ромашка. Вони читали дітлахам телеграми від казкових героїв, загадували загадки про книгу, а Книжечка, яка втекла від неохайного Хлопчика, навчила, як треба з нею поводитися. Бібліотекар Воєвода Н.О. провела  для учнів екскурсію шкільною бібліотекою та познайомила їх з  книжковими цікавинками. Хвилюючим моментом стало вручення першачкам формулярів!  Дітлахи із задоволенням записали на них свої перші книжечки!  ... Читати далі »

Просмотров: 122 | Дата: 13.02.2019 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 47 48 »
Форма входу
Пошук
Інші ресурси
Мої знання
Електронний журнал та щоденник
Ми на Facebook
Офіційна група на Facebook
Ми Вконтакті
Офіційна група Вконтакті
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
Вільноандріївська ЗОШ
Гнаровська ЗОШ
Відділ освіти Вільнянської РДА
Міністерство освіти і науки України
Освіта.UA
Вікі Відповіді

Опитування
Що б Ви хотіли бачити на нашому сайті?
Всього відповідей: 28
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Соколівський НВК © 2008-2019
Використовуються технології uCoz